Klávesnice

JA-81F bezdrátová klávesnice

JA-81F bezdrátová klávesnice

Bezdrátová klávesnice JA-81F slouží k ovládání a programování systému. Obsahuje čtečku bezdrátových přístupových karet a umožňuje připojit detektor otevření dveří. Komunikuje bezdrátově protokolem OASiS a je napájena z baterií.

JA-81F-RGB bezdrátová klávesnice

JA-81F-RGB bezdrátová klávesnice

Bezdrátová klávesnice slouží k ovládání a programování. Barvu displeje lze nastavit různou pro normální a poplachový stav systému.. Obsahuje čtečku RFID karet a má vstup pro detektor otevřenídveří. Připojuje se kabelem.

JA-81E drátová klávesnice

JA-81E drátová klávesnice

Drátová klávesnice JA-81E slouží k ovládání a programování systému. Obsahuje čtečku bezdrátových přístupových karet a umožňuje připojit detektor otevření dveří. Klávesnice se k ústředně připojuje kabelem.

JA-81E-RGB drátová klávesnice

JA-81E-RGB drátová klávesnice

Systémová klávesnice slouží k ovládání a programování. Barvu displeje lze nastavit různou pro normální a poplachový stav systému.. Obsahuje čtečku RFID karet a má vstup pro detektor otevření dveří. Připojuje se kabelem.

JA-80E drátová klávesnice

JA-80E drátová klávesnice

Klávesnice JA-80E je drátová a připojuje se k ústředně kabelem. Má čtečku přístupových karet (RFID) a vstup pro senzor otevření dveří. Srozumitelné informace o stavu systému udává textově (editovatelné).

JA-80H venkovní klávesnice

JA-80H venkovní klávesnice

Klávesnice JA-80H obsahuje čtečku přístupových karet, zvonkové tlačítko a její klávesy svítí. Umožňuje otevírat dveře, případně i ovládat systém. Rozměry - 46 x 150,5 x 22,5mm

JA-80N čtečka RFID karet

JA-80N čtečka RFID karet

JA-80N je verze vnější čtečky přístupových karet bez klávesnice. Umožňuje otevírat dveře, případně i ovládat systém. Rozměry - 46 x 150,5 x 22,5mm

WJ-80 rozhraní venkovní klávesnice - čtečky karet

WJ-80  rozhraní venkovní klávesnice - čtečky karet

Interface WJ-80 umožnuje připojení vnější klávesnici JA-80H (nebo čtečku JA-80N) k ústředně. Má releový výstup pro elektrický zámek. Ústředně hlásí otevření dveří (vrat) podobně jako dveřní detektor.