EZS - Jablotron OASiS

Nabízíme:

kompletní realizaci zabezpečení bytů a rodiných domů

zdarma vypracování cenové nabídky na základě Vašich požadavků

pravidelný servis a kontroly

příjemné jednání a spolehlivost v rodinném stylu

řešení problémů


Podrobnější informace o systému...

V dnešní době je důležité chránit svůj majetek a neponechat nic náhodě. Samozřejmě se nemusí po celou dobu vašeho bydlení nic stát, budete mít jak se říká "štěstí". Ale HORŠÍM, a to opravdu nepříjemným skutkem se může stát, že Váš sklep, garáž, byt a rodinný domek navštíví OSOBA, která se ničím nezasloužila o Váš blahobyt, ba naopak. No a co Vám zbyde?   ... nic?   ... nene, zbyde, ale jen holé zdi, na které se bude muset koukat, než se Vám podaří ušetřit na nové vybavení...

Rada je tu tedy jasná ...ano pořiďte si zabezpečovací zařízení do Vašeho bytu či rodinného domu.

Pokusíme se Vám, zde vysvětlit jednoduše skladbu a princip EZS, bez diagramů, tabulek, technických údajů, prostě: 

"V jednoduchosti je krása"

Centrem všeho je ústředna EZS, je to plastová skříň osazená deskou, kam se vše připojuje, akumulátorem pro zajištění provozu EZS při výpadku elektrické sítě a samozřejmě GSM komunikátorem, to je ta věcička co vám vše hlásí a komunikuje s okolím.

Po místnostech máte pod stropem umístěny čidla pro zajištění bezpečnosti daného prostoru, který hlídá a to pomocí pohybového senzoru nebo detekce tříštění skla včetně požárního čidla s detekcí kouře a zvýšené teploty v prostorech s tímto nebezpečným faktorem .

První věcičkou, která nám může hlídat nemovitost je magnet, je umístěn na oknech nebo dveřích.

Pro vylekání a akustickou informaci pro zlodějíčka tu máme sirény a to venkovní nebo vnitřní.

A na konec tu máme samozřejmě klávesnici s kterou vše odmykáme, zamykáme a informuje nás na displeji o různých stavech ústředny EZS.

Tento popis činnosti EZS je jen stručnou ukázkou zapojení a funkčnosti pro ty z Vás, kteří tomu chcete jen trochu porozumět a jak se říká "být tak trochu v obraze".

Ústředna OASiS toho umí daleko víc a víc než zde bylo napsáno a popsáno.


Ukázka vloupání...

Img-1669 Img-1674