katalog výrobků


Roleta s klasickým mechanismem

Roleta-klasik Obrazek-roleta-klasik

 Roleta představuje klasiku stínící techniky obohacenou o nové moderní samotoče, které zajišťují plynulé ovládání pohybu rolety, desítky barevných variant a moderních vzorů.

 


 Roleta s řetízkovým mechanismem

Roleta-s-retizkovym-mechaniTmavemodra_2

Řetízkové ovládání Vám umožní zastavit roletu v jakékoli poloze a regulovat tak plynule míru zatemění podle Vašich potřeb či nálady. Roleta obsahuje spodní lištu a také plastové nosiče. Ovládácí řetízek lze umístit podle Vašeho přání vpravo i vlevo.


Podrobnosti o výrobku...


 

 Roleta s krycí lišštou

Rolete-s-kryci-listouNemocnice

Roleta je obohacena o boční lišty, které omezují pronikání světla po stranách. Montáž tohoto typu se provádí přímo do zasklívací lišty okenního křídla.Ovládání probíha pomocí bočního řetízku, který umožňuje zastavení rolety v libovolné výši.


Roletožaluzie - horizontální

Magico-rolrtozaluzieMagico-roletozaluzie-stin_2

Netradiční forma stínící techniky a poptávka architektů po netradičních formách stínění přispěly ke vzniku jedné z největších zajímavostí posledních led - kombinaci žaluzie a rolety. Výrobek účelně a efektivně kombinuje vlastnosti klasické rolety, horizontální žaluzie a dokáže také nahradit také záclonu nebo závěs.Ovládání se provádí pomocí řetízku.

Podrobnosti o výrobku...Roleta pro střešní okno

Roleta-stresni

Roletaje určena do půdních vestaveb a podkrovních místností. Součástí rolety je kovová lišta umožňující fixaci do bočních háčků. Tyto háčky umožňují zastavit roletu ve dvouch základních polohách a regulovat tak intenzitu světla přicházejícího z venčí. Jednou z nejdůležitějších vlastností tohoto výrobku je, že rovnoměrně tlumí sluneční paprsky a významnou měrou tak zabraňuje přehřívání interiéru.


 

Celostínící roleta Rolsun pro střešní okno

Roleta-stresni-okno

Celostínící roleta zasručuje dokonalé stínění po celém obvodu okna.Při použití materiálu Blackout navíc dosáhnete úplného zatemění.tento typ lze použít na většinu střešních oken.Roletu lze jednoduchým způsobem zastavit v jakkékoli poloze a zvolit nejpříjemnějšímožnost zatemění nebo stínění.Díky důmyslnému pružinovému mechanismu a speciálnímu aretačnímu kolíčku nedochází k prověšování látky nebo jejímu vypadávání z bočních lišt.


Roleta s kladkovým ovládáním

Roleta-s-kladkouKuchyn_drevena

Roleta navíjí dřevěnou tkaninu odspodu za pomocí kladek a ovládací šňůry. Změna polohy rolety nebo zastavování jejího pohybu je prováděno obtočením šňůry kolem plastové úchytky.


Roleta americká řasená

Roleta-americkaBzelena

 Americká roleta představuje symbol elegance ve stínící tecnice. Roleta se stahuje tak, že dochází k jejímu elegantnímu, zcela pravidelnému řasení. Zastavení jejího pohybu se provádí za pomocí brzdy.


Vertikální žaluzie

Vertikalni-zal-

Jde o výrobek poskytující konfortní stínění s možností plynulé regulace toku světla. Ovládání se provádí pomocí dvou šňůrek, z nichž jedna ovládá jednotlivé pásy a druhá roletu zatahuje a roztahuje.Výhodou je příjemné zatemění interiérových prostorů.


Posuvná stěna - TAPIA

Stena Sgjidelna

Základem posuvné stěny je jsou libovolně nastavitelné vertikální panely vyrobené z látek nebo dřevěných tkanin. Posuvná stěna se zpravidla umisťuje na zeď před okno. Nosná hliníková konstrukce umožňuje kombinovat podle velikosti stěny dvě až pět kolejnic, ovládání probíhá ručně, pomocí šňůrky nebo motoricky.Výhodou je elegantní vzhled s možností kombinace látek nebo tkanin a snadnou obsluhu.

Podrobnosti o výrobku...

 


Roleta římská

Římská roleta je dalším atraktivním doplňkem k oknům, jejím važením se vytváří efektivní pravidelné sklaby. Látka je připevněna k hliníkovému profilu pomocí suchého zipu, což umožňuje její snadné odejmutí. Navíc materiály z nichž je vyrobena se dají prát. Roleta je ovládána pomocí řetízkového mechanismu, který umožňuje zastavení v jakékoli poloze a regulovat tak míru zastínění interiéru.