Návod na údržbu sítí

Údržba sítí:

Okenní sítě nevyžadují mimořádnou údržbu. Hliníkové profily čistěte mechanicky vlhkou měkkou textilní tkaninou pomocí mýdlových roztoků. Síťovinu čistěte  prachovkou nebo vysavačem. Je zakázáno používat chemické roztoky na bázi čpavku, ředidel a rozpouštědel. Dbejte na opatrné čištění síťoviny, aby nedošlo k jejímu vytržení z drážky rámu nebo protržení při mechanickém čištění.

U dveřních roletových sítí FANTOM je třeba průběžně luxovat  nečistoty ve spodní vodící liště, předsezónní údržba FANTOM roletových sítí je jednoduchá – vyluxujte a otřete  vodící lišty

 a síťovinu vlhkou textillií a do vodících jezdců stříkněte dávku silikonového, teflonového  oleje nebo WD 40.

Fantom rolovací sítě:

V průběhu sezony, při každém vytažení a zasunutí sítě zpět, má síťovina snahu při zatahování nepatrně poklesnout. To se projeví tak, že se nahoře objeví mezera a v dolní části se síťovina začne shrnovat. Je tedy vhodné jednou za čas síť vytáhnout a při postupném zasouvání, oběma rukama síťovinu v horní části přidržovat (táhnout) směrem nahoru (nejlépe provádět ve dvou lidech). Toto provést 3-4x za sebou, nebo dle potřeby. Tímto způsobem se síťovina navine zpět do původní polohy.

Bezpečnostní pokyny:

Okenní síť neslouží z bezpečnostního hlediska jako zábrana proti vypadnutí z okna!!!

Je zakázáno cokoliv věšet na rám sítě a síťovinu.

Je zakázáno mechanicky namáhat profily rámu sítě a síťovinu.

Je zakázáno otevírat FANTOM dveřní roletové sítě nohou. V případě poškození sítě tímto způsobem nebude zákazníkovi reklamace uznána.

Se sítí zacházejte opatrně, zvláště pak při jejím čištění.

Je zakázáno cokoliv věšet na ovládací šňůru rolovací sítě.

Při nedodržení výše uvedených pokynů si výrobce vyhrazuje právo na zamítnutí případných reklamací.

Pokud je rolovací síť nefunkční nebo dojde k poškození pevných sítí, kontaktujte svého dodavatele.