FANTOM okenní sítěOkennisite2

FANTOM okenní sítě jsou ideálním řešením pro všechna okna. Zabezpečí Vám i Vašim dětem klidný odpočinek a spánek v teplých měsících bez obtěžování nepohodlným hmyzem. FANTOM sítě jsou velmi oblíbené pro svou funkčnost a elegantní vzhled i v ostatních obytných prostorech (např. v podkroví na střešních oknech).

Fantom sítě jsou vyráběny pro Vaše specifické míry. Kromě standardní bílé a hnědé barvy lze objednat další odstíny v barevné stupnici RAL

 


FANTOM dveřní sítěDvernisite1

Holandský FANTOM design je vhodný jak pro jednokřídlové tak pro dvoukřídlové dveře. Lze je montovat na vnější nebo vnitřní stranu dveří, levé nebo pravé. Pevný síťový materiál a kvalitní hliníkový rám jsou zárukou bezproblémového provozu i při častém používání nebo po náhodných nárazech. Síťovina je skelné vlákno se stříbrošedým vinylovým povrchem nebo s bílými dekoračními pruhy (tzv. Decor).

Fantom sítě jsou vyráběny pro Vaše specifické míry. Kromě standardní bílé a hnědé barvy lze objednat další odstíny v barevné stupnici RAL.

 


Pevné rámečkové sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejúčinnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu.
Přes jejich praktickou funkci je jejich nový moderní vzhled dělá elegantním doplňkem oken a dveří. Rámy sítí jsou vyrobeny z vysoce kvalitního válcovaného hliníku, povrch je chráněn kvalitní akrylátovou barvou. Barevnost rámů: základní barvy : bílá, hnědá a RAL 8003 – zlatý dub; ostatní odstíny RAL s příplatkem.
Síťovina je v tmavošedé barvě ze sklolaminátového vlákna, které dobře snáší teplotní rozdíly a nepodléhá korozi. Na okně je téměř neviditelná.

Podrobnější informace o výrobku...


Síťové žaluzieZaluzie

Fantastický a přitom jednoduchý nápad! Projít dveřmi lze bez použití rukou. Tyto žaluzie jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi nebo domácími zvířaty. Vhodné jsou k aplikaci v každém domově.