Kabelové rozvody

Nabízíme :

montáže slaboproudých kabelových souborů
pokládka telefonních a datových kabelů
bytové telefonní rozvody
montáž úložných kabelových systémůProvádíme výstavbu telefonních a datových rozvodů včetně zakončení v jednotlivých zásuvkách, tak ve slaboproudých rozvaděčích.

Provádíme uložení kabeláže :

do LPE lišt

do LPE trubek

do kabelových roštů

do zdiva (zasekáním)

Máme bohaté zkušenosti s vytíčením horizontálních i vertikálních tras kabelů a jejich ukládání. Snažíme se maximálně vyhovět požadavkům jednotlivých zákazníků.Elektroinstalační materiál

Elektroinstalační materiál je určený do zděných nebo betonových stěn, pro uložení elektrických obvodů a pro elektrotechnickou instalaci při stavbách obytných domů, kanceláří a průmyslových objektů (elektroinstalační krabice, tuhé a ohebné trubky, krabice do betonu). Pro vestavby, rekonstrukce a dodatečné bytové, administrativní i průmyslové úpravy interiérů je k dispozici materiál do dutých (sádrokartonových) stěn. Jako další řešení při rozvodech elektrické energie a pro přenos dat na povrchu stěn jsou určena vedení povrchová (lišty, kanály). Pro pevné uchycení elektroinstalačních i jiných prvků na stěny a stropy z tvrdých stavebních materiálů je určen upevňovací materiál (hmoždinky, příchytky, stahovací pásky).

Kovové nosné systémy slouží pro mnohonásobná zátěžová vedení elektroinstalačních kabelů na stavbách těžkého, chemického, potravinářského průmyslu (kabelové a drátěné žlaby a lávky, nerezový program). Dosahuje se přehlednosti rozvodu, předností je snadná montáž a jednoduchá údržba s možností rychlého odstraňování poruch. Zároveň se nabízí i úložná rezerva pro další kabelové vedení. Při stavbách obchodních objektů, zábavných areálů, sportovišť, dopravních terminálů a velkých administrativních center je možné použít podpodlahové vedení společně s požárně odolnými systémy.


LIŠTY